Prosinec 2009

Kapitola druhá

22. prosince 2009 v 21:35 | Amia |  Leaena

Začátek,,Práci?" zopakovala Leaena a těžko se ubránila vzrušení. ,,Jakého druhu?"
,,No", odpověděl starší z mužů , podle způsobu jakým jsi zatočila s tím pitomcem bych řekl, že máš poměrně veliké bojové zkušenosti. Odborník to pozná. A já vedu menší výpravu za Hraniční hory a potřebuju ještě jednoho člověka, bojovníka nejlépe. Bojového mága ještě líp."
Leaena se usmála: ,,V tom případě je vaše hledání u konce pane. Bojový mág bych si sice zrovna neříkala, ale kouzlit i bojovat umím na poměrně slušné úrovni."
,,Slušná úroveň říkáš čemu?"
,,Učím se už snad od tří, od čtyř let a je mi dvacet."
,,No", usmál se muž v tom případě tě vítám do party. Já jsem Paucitas a mladý je Dayer."
,,Já Leaena. Povolání znáte", usmála se znovu dívka.
,,Výborně", zvedli se oba cizinci ,,v tom případě si vyřiď své záležitosti, pokud zde nějaké máš, a za tři dny se za svítání setkáme u Severní brány."


Vlkodlaci

18. prosince 2009 v 1:03 | Amia |  Fantasy a jiní tvorové
Co já o nich vím, aniž bych si musela sáhodlouze vyhledávat informace? No... nic moc. Vždy mě více zajímali upíři ;)
Mě upíři a Demetriho vlkouši, přesněji řečeno. Ale ten je nemocný, tudíš blog mám na starosti já, tudíž... ble ble ble, konec vykecávání. Třeba Demetri tento článek někdy opraví :D

Upíři

18. prosince 2009 v 1:03 | Amia |  Fantasy a jiní tvorové
No, protože Demetri má zdá se ještě méně času než já, budu mu fušovat do řemesla (aneb příšerky chtěl on) ;)

Upozornění - tento článek je můj názor na ně a co o nich vím, takže pokud se někde dopustím historických omylů tak se omlouvám a pokud se někomu můj názor nebude líbit... tak má smůlu ;D

Kapitola první

13. prosince 2009 v 21:38 | Amia |  Leaena

Práce


Zpoza Hraničních hor vykouklo slunce a zalilo nehřející září město asi 300 metrů před nimi. Proniklo přes hradby, zatřpytilo se na střechách domů ještě mokrých pop včerejším dešti a vytvořilo dlouhé ranní stíny. Vniklo do oken pokojů obrácených k východu a lákalo spáče z postelí. V jednom takovém vniklo přes sklo, rozlilo se po podlaze a zašimralo spící dívku pod nosem. Ta se s bručením převalila na druhý bok a spala dál.
Slunce se ale nevzdalo a opřelo se do peřin, posilující svit díky oknu. Spáčka ještě chvíli vzdorovala, ale po chvíli slunko vyhrálo.
,,No jo, no", zamumlala dívka a posadila se. ,,Příště už žádné východní pokoje. Člověk by řekl, že s blížícím se podzimem to už nebude tak péct."
Povzdechla si, odhodila rozpálené přikrývky a přistoupila k oknu. Chvíli pozorovala slunce, barvící se z bledě růžové do zlaté a rozjasňující město.
,,No", otočila se energicky, ,,jdeme shánět práci."

Místa

13. prosince 2009 v 16:34 | Amia |  Tužka a barvy
Tak, první várka obrázků je taková zkušební :)


Leaena

13. prosince 2009 v 13:06 | Amia |  Leaena
Hm, to bude na trochu déle...

Takže na začátek. Leaena vznikla pro kamarádku, nevím proč, ale vždy se jí moje povídky líbily a když jeden čas měla depky, rozhodla jsem se jen pro ni (o ní) psát příběh.


Je to kapitolní příběh. To by samo o sobě nebylo nic zvláštního, jenže tenhle je pojmutý jako ,,hra"
Takže ( XD ) -

1) Pokud se adresátovi (osoba jíž je určen) něco v ději nebo jeho směřování nebude líbit, dá mi vědět a já budu pokračovat jinak. Nebudu ovšem přepisovat předchozí části apod., děj se jen bude ubírat jinam.
2) Čas od času obdrží adresát dotaz na něco k budoucímu ději. Většinou s možnostmi ,,volná ruka" aneb záleží na mně a dvě další. Podle toho, kterou si vybere, ovlivní průběh dalšího děje.
3) Pokud bude mít adresát jakékoli připomínky (upozornění, výslovná přání např na postavy atd.), řekne mi je a já podle toho poupravím příběh


To by bylo to hlavní a teď už se můžete začíst
Pokud byste chtěl někdo další, budu jen ráda ;D

Úvod

13. prosince 2009 v 12:57 | Amia |  Blog
Haha, a jsme tu :)
Po zjištění,že ,,ic.cz" je na mě asi přeci jen moc složité, jsme si s Demetrim radši založili blog. Než to tady s naším volným časem bude vypadat trochu k světu, asi to bude nějakou dobu trvat,ale budem se snažit. ;D