Ztracený v lásce: Kapitola 1. Love bites

10. května 2010 v 9:56 | Demetri |  Ztracený v láscePředem se omlouvám lidem, kterým toto téma nic neříká, ale než vyvádět nějaké hlouposti, tak mi příjde lepší se z toho vypsat ( VIĎ AMIO)??

Ps: než si začnete číst tento článek, tak jsem pro něj vybral charakteristickou hudbu, klikněte na tohle:

     20:00, 9.5

     Láska je něco jako droga. Když se do někoho zamilujete, tak se může stát, že se stane vaší osobní značkou drogy.
     A přesně to se stalo mě, Pro toho dotyčného bych udělal cokoli. Bohužel (jak by to řekla Shaunee a Erin ve Škole Noci) nekope za můj tým. A to je škoda, protože kdyby za něj kopal, našel bych jednoho z kluků svých snů.
     Jednu věc ale nechápu. Proč se mi líbí záporňáci a vždycky to dopadne tak, že někomu věnuji své výjevy lásky a nedočkám se a nedočkám se odpovědi? Ve skutečnosti je zbytečné si tuhle otázku klást, protože odpověď je naprosto jednoduchá. On je heterosexuál, který má vysoké EGO, i když si to se svou maličkostí vůbec nemůže dovolit. Bohužel takoví jsou kluci. Žárlivý, sobečtí, neohleduplní, egoisti a naprosto citu nevnímaví.
     Amia mi jednou řekla: ,,Žena si velice těžko hledá dokonalého partnera. Pokud naleznete muže, který je: Pořádný, citlivý, nesobecký, milý, hodný a zajímá se o vaše city, tak je buď ve filmu a nebo už má kluka.´´ Tomuto výroku jsem se ze začátku musel zasmát, ale pak mi to došlo. Je to výrok naprosto pravdívý.
     Už si kladu jen jednu otázku, kterou sem poznamenám v angličtině (promiň Amio!): How can I love him for everytj¨hing that he did?
     Víte on je jako tornádo. Buď vás nechá a je k vám milostivý nebo vás využije, nakrmí se z Vaší lásky a cítění a pak vás odkopně. A já už prostě nechci být domem, které tornádo při každém jeho záchvatu zničí a vhodá na samotné dno. Už nechi dělat sluhu a dárce tomu, kdo nic nemá a je ještě ke všemu z dětského domova.

                                                ,,Love really bites!´´

                                                                                         Váš... Demetri.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Amia Amia | 10. května 2010 v 11:35 | Reagovat

Přesně tak, nejlepší je se vypsat. Mnohem lepší než se vykecat, alespoň podle mě.
:)

Vážně krásná písnička

2 Toren-Tvé Sbé Toren-Tvé Sbé | Web | 15. srpna 2010 v 21:45 | Reagovat

No ...velice zajímavé ... já osobně mám názor, že takový kluk nemusí být jen vysněný nebo ve filmu ...najdou se takový ale pomálu :) nicméně ..pěkně řečeno

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama