Listopad 2010

Klání

26. listopadu 2010 v 2:53 | Amia |  Básnické duely
Je noc, kočka mi usíná na klíně a já, i když musím jít spát, dál koukám na velmi, velmi zvláštní film. Všechno jinak prostupuje všeobjímající ticho a nebi vládne ustupující úplněk. Zítra vstávám, asi bych měla jít spát. Ale Suzinka si tak krásně lebedí a já ji nechci rušit.
Eh, co jsem to chtěla? Už vím. Téma týdne je déja vu a my s Agrenejem se pouštíme do dalšího klání. Tentokrát ne tady, ale u něj.
Zahlasujete nám zase prosím?

Má pravdu, už je z toho vážně asi tradice
Ta rubrika básnická klání byla tak opuštěná a to téma je takové správně volné a těžké.

Ano, už jdu spát. A zítra tenhle článek přepíšu.


Asi

Temní elfové (3. část)

20. listopadu 2010 v 22:42 | Amia |  Temní elfové
Po dlouhé přestávce jsem si zase napsala další část Temných elfů. Mělo to být o kousínek delší, ale kašlu na to, další část bude prostě tak o polovinu kratší ;D

UPOZORNĚNÍ - Pokud nemáte rádi krev, násilí, bezpráví a podobné věci, NEČTĚTE. Tentokrát je tam toho ještě víc než v předchozích dvou částech... myslím ;)


Všechno mu šlo na nervy. Přístavní město, jehož ulice byly postaveny právě tak aby vedle sebe mohli jít maximálně dva jezdi, jeho vinciorové, kterým trvalo strašně dlouho než sehnali vozy na odvezení kořisti, Páni přístavu jež vybírali nehorázné poplatky za přistání. Měl co dělat aby se udržel a nepropíchl tlusté břicho jednoho z nich, který měl tu drzost a požadoval po nich poplatek za vykládku kořisti. Dagor, jeden z Pyrusových vazalů, to nakonec vyřídil ale temný elf radši nechtěl vědět jak a hlavně čím konkrétně. A nejvíc ho štvala ta holka. V dlouhém průvodu k sobě spoutaných otroků byla úplně vpředu, což bylo to nejhorší místo, ale přesto jí na tváři opět hrál znepokojivý úsměv a, narozdíl od ostatních lidí, se stále držela zpříma.

Jak to někdy končívá..

9. listopadu 2010 v 22:29 | Amia |  Krátké
Ták, počin v něčem o čem jsem v životě nepsala. Dostala jsem za úkol napsat alespoň kratičké povídání ,,o láfce", už poněkolikáté, a tak jsem se nakonec nechala zvyklat :-)Prošel domem, jako už tolikrát předtím, až nakonec skončil přede dveřmi do jejího pokoje. Zase. Několik dlouhých minut stál a bezmocně zíral na dřevo, než se otočil a opět se vrátil k bezcílnému bloudění domem.
Kurva. Udělal pro ni všechno, nosil jí všemožné blbosti od vypalovaných filmů na dvd co mu dávala, přes pravidelné pozvání na pití či do kina, až k jednoduchému povídání přes mail. Vždy se snažil být v její přítomnosti a nikdy nevynechal jedinou příležitost se jí dotknout. Stejně ho odháněla. Děvka.

Příroda

6. listopadu 2010 v 0:01 | Amia |  Fotografie
To si tak jednou kouknu na blog a vidím, že jsem něco přidávala už před hodně dlouhou dobou. A protože na Temné elfy teď nemám inspiraci (čti: nejsem doma tudíž mě hlavní důvod nepronásleduje. Taky jste už zjistili že určitý typ povídek se nejlépe píše když jste naštvaní?), školní ptákoviny dávat radši nebudu a ani ty obrázky se mi nechtějí hledat, tak jsem vykradla Agrenejovu galerii na DeviantArtu.
A hele co jsem našla :)