Duben 2011

Krvavý duel

27. dubna 2011 v 9:19 | Amia |  Básnické duely
A máme tu opět básnický duel, tentokrát na téma krev. I když, tento je obzvláštněn tím, že se jedná o souboj mezi básní a písní. Tentokrát je na řadě Agrenej, samotné útvary jsou tedy u něj.

Podaří se mu vyrovnat skóre nebo svůj náskok ještě zvětším? O tom rozhodujete vy :)

Duel básníků


Vlčí děti - dramatizace 1

22. dubna 2011 v 22:27 | Amia |  Dlouhé
A protože jste tak hezky prosili, budu vás mučit. Aneb, školní ,,projekty" jsou občas dost zajímavé, takže, i když nemám pokračování, nakonec sem vložím rádoby že scénář. Nepřepsanou neopravenou verzi
Jak by vypadali Vlčí děti jako divadelní hra? No... jinak
:D
PS: Blog mi zrušil mezery a i když jsem mu několikrát jasně říkala, že je opravdu chci (a kde přesně), stejně na mně sere. Tak pardon.


Draco Stellaris

21. dubna 2011 v 21:10 | Amia |  Obrazem
Tak jak Siwa píše o svých objevech, já se inspiruji a přidám svého. Je to malířka a kreslířka a já nevím co všechno ještě (nebo možná kluk... z Angl konverzace je vy víte co poznat).
Pokud jste někdo stejně jako já fanda Hvězdné brány, spíše tedy HB Atlantidy, bude to něco o pro vás ;) Prvně jsem si totiž všimla jejího komixu Hive 53, kde jsem se smála snad u každého okna. No, abych to neprodlužovala. Drze sem hodím jediný obrázek a na komix a další se musíte podívat sami :)


Vlčí děti (druhá půle)

4. dubna 2011 v 21:59 | Amia |  Dlouhé
Aktivně jsem chtěla přepsat podivná a neladící místa, jenže samozřejmě zvítězila lenost a zahlcení školou a pak mi to nešlo zkopírovat tak dlouho, až jsem se na to bohapustě vyto ;D

Probudil mě křik a divné zvuky, naprosto nekorespondujíci s poklidem noci. Petros vedle se krčil v rohu, snaže se vypadat co nejmenší.
,,Co se stalo?" zeptala jsem se Berena, který visel na mřížích a toužebně hleděl střídavě k východu a z okna.
,,Nevíme jistě. Ale podle těch zvuků se venku bojuje... Hej, co se stalo?!" křikl na žalářníka, který se právě vynořil odkudsi z hlubin kobky s plnou náručí papírů.
,,To byste měli vědět nejlíp," odsekl nasupeně a hodil svůj náklad na židli a otočil se zpátky. ,,Přišli si pro vás vaši kamarádíčci."
Pohlédli jsme s Berenem na sebe a potom na kluka vedle mně.
,,Vlkodlaci?"

Smečka

1. dubna 2011 v 13:28 | Amia |  Jinakosti
Když se řekne internetové seznamování, vždy se mi vybaví všechny ty profily, facebooky, lidé.cz a tak. Díkybohu, že mě to minulo. Ono vždy když jsme měli ve škole počítače a dostali volno, takže jsme se mohli nehlídaně courat ve vodách internetu, všichni naběhli na chaty, jen já si pustila hry.cz a podobné. Nechápala jsem, co na tom mají a oni zas nechápali mě. Já si prostě radši hrála nebo prolézala nejrůznější stránky a hledala, co by mě zaujalo. Docela často jsem si taky vyhledávala heslo ,,fantasy obrázky" a snad vždy mě to vyhodilo na Lyriu. A tím to také celé začalo.